Zapííš sa v rubrike....Chceš spriateliť blog???
Pre všetky novéé SB x))

Mááme nový blog www.deffect.blog.cz klikajte x))


V troch bodoch som si bola stopercentné istá. Poprvé Edward je upír. Zadruhé, časť jeho osobnosti, a já som nevedela, ako silná je to časť, smädí po mojej krvi. A zatretie, som do neho bezvýhradne a neodvolateľne zamilovaná.
And so the lion fell in love with lamb...

New Moon tarot v Bravo Girl

6. prosince 2009 v 17:29 | MiŠuŠ |  New Moon
Chceš prožít tajemnou mega love stejně jako vampír Edward s Bellou, a nebo se potřebuješ dozvědět, jak ti to poklape v kamarádství? Vylož si tarotové karty "Nového Měsíce" a dozvíš se, co si pro tebe osud připravil!
Tenhle příběh okouzlil miliony fanoušků po celém světě - dva miláčkové, Bella a Edward, kteří jednoznačně patří k sobě, ale nemůžou spolu být! Víš, jak se vyvíjí jejich love story v druhém díle Stmívání nazvaném "Nový Měsíc", který teď vtrhl do našich kin? Girl! ti může něco málo prozradit! Edward se rozejde s Bellou, která rozchodem neskutečně trpí. Zatímco je Bella bez Edwarda, znovu se sbližuje se svým kamarádem z dětství, Jacobem, aniž by však tušila, že je Jacob vlko dlak! Jednoho dne přijde neopatrná Bella málem o život! Edward si myslí, že je jeho láska mrtvá, a touží po smrti... Stihne ho Bella zachránit? Každá z postav "Nového Měsíce" v sobě schovává tajemnou moc a přesně tuhle magii skrývají i karty "měsíčního" tarotu! Zeptej se karet na žhavou love, na své kamarády nebo na rodinu a nezapomeň poodhalit taky roušku vlastní budoucnosti! Tarot ti naznačí správný směr, kterým by ses v životě měla dát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama